Полімерні шпали від компанії "Полімер Трейдінг Компані" - це сучасна альтернатива традиційним шпалам залізничної індустрії, що виготовляється із залізобетону і деревини. ПВХ-шпали мають більш тривалим терміном експлуатації, простіше ремонтуються. Перевагами ПВХ-шпал перед залізобетонними аналогами є легка вага, знижений показник вібрації, а також відсутність зносу електричних рейок.

Також необхідно відзначити, що період служби полімерних залізничних шпал складає більше 50 років, що перевищує термін експлуатації дерев'яних та залізобетонних виробів практично в 5 разів. Композитна продукція трохи дорожче залізобетонних і дерев'яних аналогів. Але завдяки тривалому періоду безаварійної служби ПВХ-шпали багаторазово виправдовують свою вартість.

Основні характеристики і особливості ПВХ-шпал Welltech Innovations

Виробництво композитних ПВХ-шпал виконується за запатентованою технологією. Для виготовлення продукції використовуються будь-які види вторинного пластика - порожні пляшки, пластикові упаковки, старі килимові покриття і не тільки. Одна полімерна шпала & ndash; це близько 80 кг пластику (приблизно 1-2 тисячі використаних пляшок з пластмаси).

Виходить, що сировиною для виготовлення екологічно безпечних, довговічних, ремонтопридатність ПВХ-шпал з можливістю вторинної переробки, є сміття з тривалим циклом природного розкладання, засмічує навколишнє середовище. Крім того застосування полімерних шпал вирішує проблему утилізації - застарілі, зношені композитні шпали повторно запускаються в переробку для виробництва нових виробів.

Згідно з результатами лабораторних, стендових, полігонних і експлуатаційних випробувань, композитні ПВХ-шпали характеризуються такими особливостями і властивостями:

 1. За фізико-технічними параметрами сумарно в 1.5 рази перевищують характеристики дерев'яних шпал;
 2. Під впливом УФ-випромінювання (під прямими променями) поверхню полімерних шпал пошкоджується не більше ніж на 0.08 мм за 1 рік;
 3. Нетоксичний матеріал, втрачається в процесі експлуатації, не проникає в грунт;
 4. Завдяки невисокому коефіцієнту лінійного розширення, збільшення розміру залізничної колії в результаті температурного перепаду при кліматичних змінах становить всього 1-2 мм;
 5. Стійкість відносно високих/низьких температур з діапазоном від +50°C до -70°С;
 6. Чи не схильність до руйнування під впливом бензину, дизпалива, масел, солей;
 7. Підвищений опір прогину, ударного навантаження;
 8. Зниження шумів, зменшення вібрації для максимального збереження експлуатованого залізничного полотна;
 9. Скорочення кількості ремонтів, мінімізація техобслуговування;
 10. Наявність пожежного сертифікату, що підтверджує стійкість продукції до займання, відсутність властивостей підтримки горіння;
 11. Можливість застосування на об'єктах, осьова навантаження на яких становить не менше 30 тонн на вісь;
 12. Термін гарантованої експлуатації з урахуванням ремонтів - 50 років.

Простий монтаж композитних шпал

Простота монтажних робіт - ще одна перевага ПВХ-шпал Welltech Innovations, що випускаються на власному виробництві. Технологія укладання аналогічна монтажу дерев'яних шпал, але при цьому відсутня необхідність застосування спецтехніки, амортизувальних прокладок і елементів електричної ізоляції.

Сфера застосування

Використовувати полімерні шпали можна не тільки для будівництва або ремонту залізничних шляхів сполучення між населеними пунктами. Додатковими сферами раціональної експлуатації ПВХ-шпал є:

 • метрополітени;
 • гірські підземні виробництва;
 • внутрішні ж/д сполучення логістичних і промислових підприємств;
 • території складів;
 • колії для наземного міського транспорту.

При використанні полімерних шпал на віадуках і мостах поліпшується розподіл навантаження на конструкції, знижується показник вібрації мостових балок. Навіть часткова заміна пошкоджених дерев'яних шпал на композитні стабілізує жорсткість всього шляхи сполучення, підвищує надійність і безпеку.

Якісні і практичні ПВХ-шпали від компанії "Полімер Трейдінг Компані" зі збільшеним циклом життя, що підлягають ремонту, відновленню, а також повної вторинної переробки, є оптимальним варіантом при будівництві або ремонті залізничних колій будь-якого призначення. З огляду на всі витрати, пов'язані з обслуговуванням, відновленням, амортизацією, утилізацією, витрати на покупку композитних шпал є швидкоокупними.

 

Брус полімерний для стрілочних переводів Шпала полімерна А-1 Шпала полімерна А-2 Шпала полімерна для метрополітену