Через складнощі з логістикою, продукція відвантажується на умовах самовивозу. Слава Україні!
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Зовнішнє оздоблення

Зовнішня обробка - це спеціалізований розділ інтернет магазину, в якому запропоновані фірмові матеріали ТМ WELLTECH, призначені для проведення зовнішніх оздоблювальних робіт. У цьому розділі ви можете вибрати і замовити пластиковий сайдинг, софіти ПВХ, відливи ПВХ, виготовлені на європейському обладнанні, з ретельним контролем якості. Матеріали для внутрішнього оздоблення виробляються за запатентованою технологією, з композитного пластика, не завдають шкоди довкіллю, не роблять шкідливого впливу на людину, навколишнє середовище.

Асортимент матеріалів для зовнішньої обробки WELLTECH

Скориставшись цим розділом, можна купити зовнішню обробку для фасадів, зовнішніх віконних прорізів на об'єктах різного призначення - приватних, комерційних, промислових, муніципальних. Завдяки широкому асортименту для вибору доступні високоякісні і функціональні вироби, такі як:

  • вініловий сайдинг, виготовлений за технологією коекструзії, представлений в різних кольорах, призначений для створення вентильованих фасадів на будівлях і спорудах;
  • профільні системи, необхідні в процесі монтажу пластикового сайдингу (профіль J, внутрішні і зовнішні кути, початкові і фінішні планки, з'єднувальні профілі);
  • ПВХ відливи з захисним шаром, за допомогою яких виконується обробка зовнішніх частин віконних прорізів;
  • декоративні пластикові заглушки до відпливи ПВХ, що встановлюються на бічні зрізи;
  • вертикальні софіти ПВХ (ламіновані, матові), призначені для підшивки карнизів, фасадних звисів будь архітектурної форми (пропонуються в різних красивих кольорах або з імітацією під натуральну деревину).

Як купити матеріали WELLTECH для зовнішньої обробки?

Підберіть ті матеріали WELLTECH для зовнішньої обробки, які вам потрібні, і оформляйте заявку зручним способом - через сайт або по телефону, зв'язавшись з менеджерами. Доставка придбаного вінілового сайдинга, ПВХ софітів, пластикових відливів, а також необхідних аксесуарів і кріплень здійснюється по містах України.

Вгору