Корпоративна традиція компанії - відзначати значущі дати, дні народження і спільні свята всією командою і вести здоровий спосіб життя.

 

Незважаючи на прогресивний зростання, компанія зберігає стабільність, основний склад колективу, так званий "кістяк" залишається незмінним з 2004 року. На момент 2021 року в компанії працює близько 100 постійних співробітників і 50-80 підрядників.

 

Ключові співробітники компанії:

Самойленко Ігор Олександрович

Facebook: https://www.facebook.com/igor.sam.94

Посада: керівник і власник компанії "Welltech Innovations".

Коротка біографія: народився в м Херсон, кандидат технічних наук, старший викладач в Херсонській філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, автор безлічі науково-технічних публікацій. Ідея створення "Welltech Innovations" прийшла під час навчання в аспірантурі Херсонського технічного університету, під керівництвом іменитого професора Міщенко Ганни Володимирівни. Так, Ігор Олександрович захистив кандидатську дисертацію на тему: "Підвищення ефективності пігментної технології при фарбуванні бавовняних тканин" тематика якої тісно пов'язана з полімерами, їх переробкою, фарбуванням і виробничим процесом. Після закінчення навчання в аспірантурі почав активну діяльність в сфері переробки полімерів і заснував компанію “Welltech Innovations”

 

 


Бачинська Наталія Юріївна

Посада: Головний бухгалтер

Коротка біографія: Народилася в м Херсон, в 1999 році закінчила Херсонський національний технічний університет. У компанії Welltech Innovations працює з 2017 р.

Посадові обов'язки: організація бухгалтерського та управлінського обліку на підприємстві. Контроль за фінансовою дисципліною.

 

 

 

 

 


Семенюк Наталія Андріївна

Посада: Начальник відділу збуту

Коротка біографія: народилася в м Херсон, 2000 р закінчила ХНТУ (Херсонський національний технічний університет). У компанії Welltech Innovations працює з 2013 р

Посадові обов'язки: організація матеріально-технічного постачання підприємства - визначення виду і кількості закуповуваних сировини і матеріалів; моніторинг ринку постачальників-виробників; організація логістики постачання сировини і матеріалів, необхідних для виробництва в потрібному обсязі в термін і по обгрунтовану ціну.

 

 

 

 


Іверова Дар'я Юріївна

Посада: Начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності

Коротка біографія: народилася в м Херсон, в 2014 році закінчила Херсонський державний університет. У компанії Welltech Innovations працює з 2018 року

Посадові обов'язки: організація проведення переговорів із зарубіжними партнерами; координація роботи з проведення експортно - імпортних операцій; ведення обліку виконання всіх зовнішньоекономічних договорів з експорту продукції, імпорту за контрактами, ведення взаєморозрахунків.

 

 

 

 


Кіріяк Дмитро Олександрович

Посада: Начальник відділу контролю якості.

Коротка біографія: Народився в м. Миколаїв; У 2004 році закінчив Херсонський національний технічний університет. У компанії Welltech Innovations працює з 2014 року.

Посадові обов'язки: Контроль виробничого процесу і системи якості згідно із чинними стандартами, розробляє заходи, спрямовані на зниження виробничих витрат і підвищення якості продукції.

 

 

 

 


Смагіна Аліса Анатоліївна

Посада: Начальник відділу кадрів

Краткая биография: народилася в м Херсон. У 1994 р закінчила Херсонський національний технічний університет. У компанії Welltech Innovations працює з 2014 р

Посадові обов'язки: розробка і реалізація системи пошуку і відбору кадрів, формування кадрової політики компанії, розробка та ведення локальних нормативних документів, кадровий облік і діловодство.

 

 

 

 


Літвінова Тетяна Володимирівна

Посада: Начальник юридичного відділу.

Коротка біографія: закінчила Одеську Національну юридичну академію, магістр права. У 2015 році отримала свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю. З кінця 2008 року працює в компанії Welltech Іnnovations.

Посадові оюов'язки: забезпечує дотримання законності в діяльності преприятия і захист його правових інтересів, проводить правову експертизу прооектов, наказів, інструкцій, положень та господарських договорів, в тому числі бере участь в їх підготовці. Організовує висновки з правових питань в процесі діяльності підприємства, контролює стан дебіторської заборгованості та бере участь в примусовому стягненні. & Nbsp; Здійснює ефективний захист підприємства під час перевірок контролюючих органів, представляє інтереси підприємства і бере участь в суднових суперечках.

 

 


Поперечна Людмила Василівна

Посада: Спеціаліст по ефективності підприємства.

Коротка біографія: закінчила Херсонський національний технічний університет. У компанії Welltech Innovations працюю з 2009 року.

Посадові обов'язки: Веду питання економіки, економічного аналізу, займаюся управлінським обліком для цілей внутрішнього аналізу ефективності діяльності підприємства.

 

 

 

 


Титаренко Сергій Олександрович

Посада: Старший менеджер по продажам

Коротка біографія: закінчив Луганське Вище училище Олімпійського резерву, триразовий чемпіон України з юніорам, член молодіжної збірної СРСР з волейболу, бронзовий призер чемпіонату СРСР з волейболу серед юніорів. З 2009 року працює в компанії Welltech Innovations.

Посадові обов'язки: формування та управління відділом продажів, пошук нових клієнтів і робота з існуючими, оперативне управління виробництвом.

 

 

 

 


 

Компанія "Welltech Innovation" віддає перевагу новим співробітниками, які відповідають наступним вимогам:

 • є досвід робіт від 3-х років в такій же сфері;
 • ведуть здоровий спосіб життя, займаються спортом, люблять природу і активний відпочинок;
 • прагнуть до розвитку, кар'єрного росту, підвищенню кваліфікації;
 • не вживають спиртне і наркотики.

 

Керівник компанії Самойленко Ігор Олександрович займається спортом (біг, плавання), 20 років дотримується здорового харчування і є зразком і мотиватором для всього колективу. Тому в компанії панує спортивна-здорова атмосфера, ми знаємо всі точки корисної їжі в місті, кожен з нас проходить мінімум 10 тис. Кроків на день. Також компанія є офіційним спонсором Херсонського клубу айкідо "Бушидо" і паралімпійської збірної з плавання.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, хочете рухатися в творчому напрямі і стати частиною команди, яка сприяє переробці сміття, відновлює екологію в Україні. Звертайтеся в наш відділ кадрів ((0552) 426-125) або надсилайте резюме на електронну адресу.

 

На підприємстві Welltech Innovations успішно функціонують такі відділи (в кожному відділі працює близько 10 співробітників):

 • Відділ матеріального та технічного забезпечення;
 • Фінансово бухгалтерський відділ;
 • Адміністративний відділ;
 • Відділ кадрів;
 • Відділ збуту;
 • Відділу охорони праці;
 • Відділу головного технолога;
 • Відділ технічного контролю;
 • Слюсарно-ремонтна дільниця;
 • Електротехнічний відділ;
 • Відділ складського обліку і зберігання;
 • Господарських відділ;
 • Ділянка ПВХ композицій;
 • Ділянка вторинної переробки;
 • Ділянка екструзії;
 • Транспортний відділ.