Через складнощі з логістикою, продукція відвантажується на умовах самовивозу. Слава Україні!
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Внутрішнє оздоблення

Внутрішнє оздоблення - це спеціалізований розділ нашого інтернет магазину, в якому представлені фірмові матеріали WELLTECH, призначені для здійснення оздоблювальних робіт. Великий асортимент дозволяє підібрати оптимальний варіант для створення дизайну інтер'єру в будь-якому стилі. На вибір запропоновано якісна вагонка пластикова, плити, з яких формуються підвісні стелі, пластикові підвіконня, а також необхідні в процесі монтажу кріпильні профілі, кути.

Що включає асортимент розділу «Внутрішнє оздоблення»?

Для забезпечення потреб кожного клієнта в розділі «Внутрішнє оздоблення» представлені найбільш затребувані матеріали власного виробництва WELLTECH. Відкривши online каталог, ви можете купити:

  • оздоблювальні матеріали, із застосуванням яких монтуються підвісні стелі в квартирах, будинках, офісах, торгових центрах, на інших об'єктах (стельові плити, панелі з композитного пластика);
  • панелі ПВХ, призначені для стильного дизайну поверхонь стін, стель з оригінальними принтами, красивим орнаментом (вагонка пластикова безшовна матова або глянсова Digital Print і Hot Stamping);
  • пластикова вагонка в форматі універсальних панелей шириною 600 мм, що підходять для оздоблення стін, стель;
  • пластикове підвіконня різних забарвлень, ширини;
  • профілі для кріплення панелей, стельових плит, за допомогою яких монтується підвісна стеля або стіни;
  • кути будівельні штукатурні (арочні, універсальні), призначені для облаштування рівних кромок кутів, арок.

Купити матеріали WELLTECH для внутрішньої обробки

У зручний час ви можете купити матеріали для внутрішнього оздоблення WELLTECH, вибравши відповідну продукцію в інтернет магазині. Визначившись з різновидом виробів і кількістю, оформляйте замовлення на стельові системи, ПВХ панелі, підвіконня пластикове через онлайн каталог або по телефону, зв'язавшись з менеджерами. Доставка матеріалів для внутрішньої обробки WELLTECH здійснюється по Києву, Харкову, Дніпру, Львову, а також іншим містам України.

Вгору